Reklam Hizmeti

Reklam Hizmetleri,

Advords Reklam
UZMANLIK
Reklamlarınız büyük kampanya yönetim deneyimine sahip bünyesindeki uzmanlar (Adwords Qualified Professional) tarafından hazırlanır, raporlanır ve interaktif olarak yönetilir. Yüksek bütçeli reklam kampanyalarında danışmanlığı hizmeti ücretsiz olarak sunulur.
MALİYET 
Google reklamları performans tabanlıdır, Reklamlar.biz tarafından hazırlanan yüksek performans gösteren reklamlar ile daha düşük maliyet ile daha yüksek performans elde edersiniz. Reklamınızın daha düşük maliyetle, daha üst sıralarda gözükür, bu sayede daha yüksek tıklanma oranlarına ulaşılır.
ZAMANLAMA
Kampanyanızın başarı raporları (tıklama oranları, maliyetler) uzmanlarımız tarafından interaktif olarak kontrol edilerek en uygun şartlar ile reklamlarınızın kitlenize ulaştırılması garantilenir.
ESNEKLİK 
Reklamz uzmanları tarafından sürekli yapılan araştırma ve internet kullanıcı trendleri analizlerine göre reklamlarınız sürekli güncellenir. Hedef kitlenize ve ürünlerinize uygun olarak kampanyalarınız güncel gelişmelere (etkinlikler, özel günler hatta haberler) göre düzenlenir. Arama sonuçlarının dışında ürünlerinizin hedef kitlesine yönelik web siteleri bulunarak site hedefli (site targeting) özel kampanyalar düzenlenir. Niş kitlelere kolayca ulaşılır, düşük maliyetle yüksek geri dönüş oranları elde edilir.
Google Adwords Reklamlarının Tıklama Başı Maliyet ücretlendirmesi sayesinde esnek reklam bütçeleri oluşturmanızı sağlar.
Reklamlarınızı Global veya Ülke bazında Google raklamlarını kullanabileceğiniz gibi, dilerseniz, sadece seçtiğiniz dilleri kullanan ziyaretçilere gösterebilirsiniz.
İstediğiniz gün veya saatlerde reklamlarını açabilir veya kapayabilirsiniz.
Geri dönüşüm oranları çok yüksek olan Adwords reklamlarınız hakkında detaylı raporlar alabilirsiniz. Bir e-ticaret siteniz varsa, hangi kelimeden gelen kullanıcıların daha çok satışa dönüştüğünü analiz edebilir ya da e-posta haber listenize üye olup olmadıklarını takip edebilirsiniz.

Çıkaracağınız analizler sayesinde gerekirse reklamlarınızda iyileştirmelere gidebilir, verimsiz anahtar kelimeleri çıkarabilir, yerlerine yenilerini ekleyebilirsiniz.
Hedef kitlenizi iyice büyütmek isterseniz uzman ekibimiz ile reklamlarınızın gösterilmesini sağlayabilirsiniz.

eden Googleda Yer Almıyorum Diyorsanız!
Google bu konuda şöyle diyor : -Kimse Google’da 1 numara olmayı garantileyemez.- Biz de aynı şeyi söylüyoruz. Bununla birlikte çalıştığımız çok sayıda örnekte sağladığımız başarılar bu işin mucize olmadığını da gösteriyor.
Sitenizi arama motorlarına uyumlu hale getirmek istiyorsanız,doğru adrestesiniz demektir.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Nedir?
Popüler arama motorlarının çoğu sıralama sonuçlarında yer alacak web site yerleşimlerini karmaşık algoritmaları ile belirler. Bu algoritmalar bir web sitesinin hangi anahtar kelimelerde kaçıncı sırada olacağını hesaplarken web sitesine ait bazı bilgilerden faydalanır. Eğer web sitesine ait bu bilgiler arama motorlarının kriterlerine uygun ve yeterli ise, ilgili web sitesi arama sonuçlarında üst sıralarda görüntülenir.

İşte bir web sitesini bu kriterlere uygun hale getirerek yapılan arama motoru uygunluk çalışmasına “arama motoru optimizasyon” (Search Engine Optimization – SEO) çalışması denilmektedir.

Arama Motoru Optimizasyonu Neden Önemlidir?

Arama motorlarının doğal sonuçlarında ilk sayfalarda yer almak sizi 24 saat süre ile ve geniş bir coğrafyada görüntüleneceğinden, maksimum trafik (ziyaretçi) alırsınız.
Önemli anahtar kelimelerinizde üst sıralarda bulunmak size alakalı ziyaretçiler getirir.
Optimizasyon yapıldıktan sonra her bir ziyaretçi için ödeme yapmazsınız, hizmet süreklidir.
Doğal sonuçlarda ilk sıralarda yer almak firmanızın prestijini ve marka bilinirliğini arttırır.
Arama Motoru Optimizasyon Hizmetleri
Konya Design Net, SEO hizmetlerini sizlere avantajlı hale getirmektedir.

 
Etiketler : Reklam Hizmeti konya reklam ajansı reklam hizmeti reklamlar adwors facebook